Plantican yhteistilaus jäsenille

Kesä alkaa pian olla paketissa, joten on aika kääntää jälleen katseet ulkoa sisälle. Alkavan syksyn kunniaksi seuran jäsenillä on mahdollisuus osallistua kimppatilaukseen tsekkiläisestä kasvikaupasta Planticasta: https://www.plantica.cz/en/

 

Toimi näin:
– Etsi sivuilta haluamasi kasvit (ja kirjoita ne itsellesi muistiin). Älä lisää niitä ostoskoriin!
– Lähetä tilauksesi (kasvit + määrät) 30.8. mennessä sähköpostitse osoitteeseen tapahtumat@huonekasviseura.fi. Kerro viestissäsi myös, haluatko kasvisi postitse vai pääsetkö noutamaan ne Loimaa-Turku-Salo-Saukkola-akselilta.
– Maksa tilauksesi vastausviestissä saamiesi ohjeiden mukaan ja jää odottamaan viestiä siitä, että uudet kasvivauvasi ovat löytäneet Suomen puolelle.

 

Kysyttävää? Kysy pois, vastaamme mielellämme!

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.